Novinky

Veselí podlehlo Rosicám 2:0

Veselí prohrálo v Rosicích

Veselí nezvládlo v Rosicích začátek zápasu

Rosice po pěti zápasech vyhrály. V prvním utkání 19. kola jihomoravského krajského přeboru porazily Veselí 2:0. A to zejména díky úvodní desetiminutovce, ve které vstřelily obě branky. Nejdřívě se v 5. minutě dostal za obranu Petr Malata, poslal domácí do vedení a zaznamenal desátou letošní trefu. Za 3 minuty ukázal rozhodčí Krbůšek na značku pokutového kopu po faulu brankáře Jankoviče. Míč si postavil Pšikal a zvýšil na 2:0. Ve 2. půli mělo Veselí několik příležitostí na zkorigování výsledku, ale ani jednu ze tří šancí nevyužilo. Rosice mají na kontě 24 bodů, Veselí 23 bodů.Je to aj tím,že nehrál Peťa Laga a že my na výjezdy moc nejezdíme.Na domácí zápas proti Bohunicím to bude peklo.

FC Slovan Rosice - FC Veselí nad Moravou 2:0 (2:0)
Branky: 5. Malata P., 8. (PK) Pšikal
Rozhodčí: Krbůšek - Virčík, Vacek Diváků: 110
Rosice: Nahodil - Oprchal, Komárek, Dufek, Buriánek, Pšikal (90. Veselý), Gamba, Rutmár, Beneš (75. Chlup), Malata P., Smítal (90. Hráček)
Veselí: Jankovič - Hájek (88. Grabec), Laga, Huspenina, Smištík, Prajza (36. Gloza), Grossman, Schmeister (49. Kahm), Kalfař, Tomeček, Pollak