vnm

Novinky

Rekordní návštěva v soutěži!!!!

Rekordní náštěva
Nejvyšší divácká návštěva letošního ročníku krajského přeboru přišla na derby Veselí s Velkou nad Veličkou. Sedm set dvacet diváků bylo zvědavo na zápas okresních rivalů. Domácí trenér Zdeněk Lorenc postrádal distancované Lagu s Glozou, což se ukázalo jako klíčové. Věkový průměr domácího celku byl 21 let! První branku utkání vstřelil v 45. minutě Kučera. Macko poslal centr z pravé strany, k míči se dostal Kohůt, vystřelil, ale brankář Maťašovský míč vyrazil, ke smůle domácích jenom ke Kučerovi, který měl před sebou prázdnou branku. V 56. minutě fauloval domácí brankář unikajícího Lukáše Macka, nařízenou penaltu proměnil Petr Kohůt. Tentýž hráč se ještě prosadil v 89. minutě, kdy využil přihrávku Kučery. Pro Kohůta už to byla šestnáctá sezónní trefa! Velká se po vysokém vítězství 3:0 ve Veselí vrátila zpět na 4. místo přeborové tabulky.

FC Veselí nad Moravou - Kordárna Velká nad Veličkou 0:3 (0:1)
Branky: 45. Kučera, 57. (PK) a 89. Kohůt
Rozhodčí: Seitl Diváků: 720
Veselí: Maťašovský - Smištík, Schmeister, Smějsa, Huspenina, Hájek, Grossman, Tomeček, Štefánek (53. Prajza), Kalfař, Pollak
Velká: Sládeček - Škopík, Miškeřík, Trýska, Machálek, Macko L., Valášek, Macko D., Karásek, Kohůt P. (90. Bárta), Kučera (90. Kohůt M.)